Spintos ir drabužinės

Turbūt niekas neįsivaizduoja savo gyvenimo be spintos ar drabužinės. Mūsų įmonė gamina įvairaus tipo spintas.

Tai gali būti spinta stumdomomis durimis, puikus pasirinkimas įvairios paskirties kambariams. Stumdomos durys ne tik sutaupys vietos mažose patalpose ar suteiks praktiškumo, bet ir papuoš interjerą. Galime pasiūlyti įvairių slenkančių durų užpildų bei spredimo galimybių. Mūsų naudojami slenkančių durų profiliai užtikrina tylų bei kokybišką durų judėjimą.

Kitas taip pat labai populiarus spintos tipas tai varstomų durų spinta, jos išsiskiria itin gražiomis linijomis bei simetrija. Fasadų galimybės taip pat yra neribojamos, galime pagaminti tiek lygiu fasadu, tiek su patikusiu filingu ar frezuotu įvairaus tipo raštais. Daugelis klientų renkasi ir stiklą kuris gali būti dažytas, raštuotas ar netgi veidrodinis. Varstomos durys išsiskiria tuom, kad galime panaudoti ne tik norimą fasado sprendimą, bet ir įvairias rankenėles kurios gali būti panaudotos kaip gražus akcentas, o netgi daugelio klientų pasirinkimu daromos visai be rankenelių.

Daugelis žmonių įsigydami naują būstą pagalvoja apie drabužinę, atskirą patalpą vien tik rūbams. Labai platus vidinės įrangos pasirinkimas, galime pasiūlyti įvairiausių derinių. Maksimaliai išnaudojame net ir nestandartines patalpas.

Nemokama konsultacija telefonu +370 676 55118

Susisiekite su mumis +370 676 55118


© 2023 UAB "Baldlita LT". Klaipėda, Kretinga, Gargždai, Palanga, Skuodas, Plungė, Šilutė. Svetainių kūrimas: iTechnologijos