Virtuvės baldai Klaipėdoje

baldai Klaipėda

Virtuvė – tai vieta, kur visi šeimos nariai praleidžia daugiausiai laiko. Tai patalpa ne vien maisto ruošimui, bet ir visos šeimos susibūrimui. Virtuvės balduose svarbiausia funkcionalumas. Taigi ten turi būti jauku ir malonu. Tačiau malonumą suteikia ne vien tik stilingas dizainas, bet ir medžiagos iš kurių visi baldai bus pagaminti.

Mes siūlome aukštos kokybės ir gerai žinomų gamintojų furnitūrą Hettich (Vokietija), Blum (Austrija) ir kita. Virtuvės baldų gamybai naudojamos ir šios medžiagos kaip natūralus lukštas iš ąžuolo ar uosio kuris gali būti beicuojamas, lakuojamas, dažomas ar netgi lakuojamas polesteriu. Mdf plokštės kurios taip pat yra dažomos ir spalvų gama yra visiškai neribojama, gali būti parenkama iš NCS, Ral ar Tikurila spalvų palečių, o paviršiai gali būti blizgūs arba matiniai. Šios mdf plokštės turi begale panaudojimo galimybių, pradedant nuo paprasčiausios rankenėlės išfrezavimo iki sudėtingiausių raštų ar filingų pagaminimo, bei gali būti presuojamos aukšto slėgio HPL laminatais. Taip pat baldų gamybai naudojame medžio masyvą (ąžuolo, uosio, beržo..) kurį dažniausiai panaudojame klasikinio stiliaus virtuvėms ar kitiems baldams. Fanerą, kurią taipogi galima apdirbinėti įvairiais būdais išgaunant norimą tekstūrą.

Klientams pageidaujant kažko specifinio galima panaudoti ir baldinį linoleumą, vitražinius stiklus, tonuotus ar sendintus veidrodžius, metalo konstrukcijas, augmeniją, akrilu dengtas mdf plokštes, betono ploštes..
Klientams siūlome platų stalviršių asortimentą (ecopal, duropal, innovus, cleaf, eegger, kronospan..), taipogi labai populiarų Compact HPL kuris pasižymi savo plonumu bei patvarumu, Fenix kurio paviršius turi nano dangą bei įpatingą matinį paviršių, pasirinkus būtent šį stalviršį galima plautuves klijuoti iš apačios kas yra labai patogu ir gražu.

Mūsų įmonė pasiruošusi įgyvendinti jūsų svajonių virtuvės baldų viziją.

Nemokama konsultacija telefonu +370 676 55118

virtuvinis
virtuviniai baldai
virtuvės įdejos
patogūs baldai virtuvėje
virtuvinis stalviršis
modernūs baldai
virtuvės baldai
virtuvės baldai su apšvietimu
Susisiekite su mumis +370 676 55118


© 2023 UAB "Baldlita LT". Klaipėda, Kretinga, Gargždai, Palanga, Skuodas, Plungė, Šilutė. Svetainių kūrimas: iTechnologijos